ТМ «Маленький всесвіт» виробнича - торгівельна, роздрібно - оптова компанія.
logo

Гарантія якості

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ 

Ви можете відмовитися від товару в момент його доставки (тільки для Одеси і Києва), якщо з яких-небудь причин він вам не підійшов. При цьому ви оплачуєте роботу кур'єра - 100 гривень. За Законом України "Про захист прав споживачів", ви можете повернути придбаний товар протягом 14 днів з моменту покупки, при збереженні його товарного вигляду, споживчих властивостей, цілісної упаковки, пломб і ярликів. Обміну та поверненню не підлягають товари для новонароджених (пляшечки для годування, соски, одяг та інші вироби), м'які, надувні і гумові іграшки, а також предмети особистої гігієни, пухово -перьевие вироби, білизна. 

 

При наявності браку після отримання, просимо Вас зв'язатися з менеджером для врегулювання питання. 

 

ГАРАНТІЯ ПОВЕРНЕННЯ

Умови повернення: На товарі має бути збережена виробнича упаковка. Складання товару не робилося. Комплектність і упаковка кріплення не порушена.

Рекомендації:

Щоб меблі були справними і довговічними, слід дотримуватися правил експлуатації. Користуватися меблями тільки в сухих і теплих місцях (температура повітря +18-25°C, вологість не більше 40-60 %), контакт з вологою може привести до розшарування і здуття поверхні. Забезпечити захист від прямих променів сонця, а також дії опалювальних приладів. Не допускати механічних ушкоджень. Забезпечити захист від дій хімічних речовин, пари.

Top